VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL Gasell

Pinnase äravedu

Pinnase äraveo teenuse puhul pakume kallurite renti koos juhiga:
 

2,5-tonnise kandevõimega kallur on hea manööverdamisvõimega, pääseb ka väga kitsastesse hoovidesse ja tänu kergele kaalule ei riku pinnast. Väikekallurite transport võrreldes suuremate kalluritega on märkimisväärselt odavam ning võimaldab transportida väga täpseid koguseid. Samuti pääsevad väikekallurid veoauto keelualadele ning saavad kallutada materjali täpselt sinna, kuhu vaja, vältides seejuures vajadust vedada materjal hiljem käsitsi või käruga soovitud kohta.

 

6-tonnise kandevõimega kallur on oma olemuselt väikekallur, mis võimaldab mahukamate tööde jaoks transportida suuremas koguses materjale. Võrreldes 2,5-tonnise kalluriga ei ole antud kallur nii hea manööverdamisvõimega. Olles aga oma olemuselt väike, on 6-tonnise kandevõimega kalluri tellimine suurema kandevõimega masina omast ökonoomsem ja odavam.

 

15-tonnine kallur on suur raskeveok, mille abil on korraga võimalik transportida väga suures koguses materjale. Võrreldes väiksema kandevõimega kalluritega ei pääse 15-tonnise kallurid nii hästi ligi kitsastesse hoovidesse ning on kehvema manööverdamisvõimega. Suure kalluriga on suurepärane tuua matejali mahukamate tööde jaoks.

 

Pakume ka ekskavaatori renti koos juhiga või seadme transporti objektile.

Hinnapakkumiseks klikake "Saada hinnapäring siit" nupule. 


  Saada hinnapäring siit
  IseKallur.ee | Kalluri teenused

Isekalluri teenused on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik portaalis müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest.