VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV EVL

Liiva müük

Isekallur pakub väiketarbijale Tallinnas ja Harjumaa lähiümbruses liiva müüki koos transpordiga. Meie tootevalikus on ehitusliiv, liivakasti liiv, täiteliiv ja sõelutud liiv.

Liiv on peeneteraline sete, mille koostisesse kuuluvad põhiliste mineraalidena kvartsi, päevakivi jt osakesed. Liiv on väga laialt kasutatav maavara, mida leiab Eestis peaaegu kõikjalt. Suurim nõudlus liiva järgi on ehitusessektoris, kus liiva kasutatakse mörtide valmistamisel, betooni, raudbetooni ja asfaltbetooni täiteks, täitematerjalina teedeehituses ja lisandina tsemenditööstuses. Aiapidajale sobib liiv hästi nii liivakastitäiteks kui sillutiskivide paigaldamiseks.


Ehitusliiv
Ehitusliiv on liiv, mis ei sisalda liiga peeneid ega jämedaid terasid ning milles puudub orgaanika. Ehitusliiv on ideaalne materjal erinevate ehitusega seotud tegevusteks, sh tsemendi ja mördi valmistamiseks, betooni täiteks, teedeehituseks, sillutiste rajamiseks jpm.

Liivakasti liiv
Liivakasti liiv sobib hästi laste mänguväljaku ehitamiseks. Ostes liivakasti liiva tuleb kliendil lähtuda järgmistest parameetritest: 1,5 x 1,5 meetrit ja 25 sentimeetrit kõrge liivakasti täiteks on vaja koguseliselt umbes 0,5 kuupmeetrit ehk umbes 0,84 tonni liiva. Liiva erikaal on umbes 1m3=1,3-1,4 tonni. Kui kahtled, kui palju liiva on vaja kindla liivakasti täiteks, võta ühendust Isekalluri klienditeenindusega!

Täiteliiv
Täiteliiv on liiv, mis ei vasta eelpool nimetatud ehitusliiva nõuetele. Täiteliiv sobib hästi kohtadesse, kus liiva kvaliteet ei oma suurt tähtsust. Täiteliiva kasutatakse näiteks vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitrasside täiteks ja haljastusel teede ja platside aluse täitematerjalina.

Sõelutud liiv
Sõelutud liiv on liiva kuivatamise ja sõelumise teel saadud ühtlase koostisega liiv, kust on eemaldatud kivid, savi ja orgaanika. Sõelutud liiv on oma olemuselt kvaliteetsem ja peeneteralisem. Sõelutud liiva kasutatakse ka puiste- ja täitematerjalina teetöödel.


  Tutvu toodete ja transpordiga siin
Liitu meie uudiskirjaga » 
  IseKallur.ee | Kalluri teenused

Isekalluri teenused on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik portaalis müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest.