VISA MASTERCARD Swedbank SEB LHV
  +372 5699 8014      info@isekallur.ee   

Teie tellimus

OstuKallur
 

Kalluri tellimine

Soovid tellida teenust, mida meie lehelt ei leidnud? Ära karda küsida! Isekallur leiab võimaluse ükskõik millisele transpordisoovile. Oleme aidanud kliente nii väikse- kui suuremahuliste töödega, sh pinnase äraveoga, prahi äraveoga, mööbli või ehitusmaterjalide transpordiga ja lumekoristusega. Transporti teostame kolme erineva kandevõimega kalluriga:

 

2,5-tonnise kandevõimega kallur on hea manööverdamisvõimega, pääseb ka väga kitsastesse hoovidesse ja tänu kergele kaalule ei riku pinnast. Väikekallurite transport võrreldes suuremate kalluritega on märkimisväärselt odavam ning võimaldab transportida väga täpseid koguseid. Samuti pääsevad väikekallurid veoauto keelualadele ning saavad kallutada materjali täpselt sinna, kuhu vaja, vältides seejuures vajadust vedada materjal hiljem käsitsi või käruga soovitud kohta. 

 

6-tonnise kandevõimega kallur on oma olemuselt väikekallur, mis võimaldab mahukamate tööde jaoks transportida suuremas koguses materjale. Võrreldes 2,5-tonnise kalluriga ei ole antud kallur nii hea manööverdamisvõimega. Olles aga oma olemuselt väike, on 6-tonnise kandevõimega kalluri tellimine suurema kandevõimega masina omast ökonoomsem ja odavam.

 

15-tonnine kallur on suur raskeveok, mille abil on korraga võimalik transportida väga suures koguses materjale. Võrreldes väiksema kandevõimega kalluritega ei pääse 15-tonnise kallurid nii hästi ligi kitsastesse hoovidesse ning on kehvema manööverdamisvõimega. Suure kalluriga on suurepärane tuua matejali mahukamate tööde jaoks.


  Saada hinnapäring siit
  IseKallur.ee | Kalluri teenused

Isekalluri teenused on suunatud väiketarbijale, kellel puudub vajadus liiga suure koguse mulla, liiva vm materjali ostmiseks. Kõik portaalis müüdavad materjalid pärinevad vaid sertifitseeritud tarnijatelt ja karjääridest.